Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : Hewlett Packard Enterprise
HPE Static - SSD - Read Intensive, High Performance - 3.84 TB - 2.5" SFF - U.3 PCIe 4.0 (NVMe) - PM1753 - med HPE Basic Carrier
Information
Beställningsvara
TillverkareHewlett Packard Enterprise
Artnr
P78806-B21
EAN
0190017780009
| Allmänt |
| Typ av enhet | SSD-enhet |
| Kapacitet | 3.84 TB |
| Formfaktor | 2.5" SFF |
| Gränssnitt | U.3 PCIe 4.0 (NVMe) |
| Egenskaper | NVM Express (NVMe) |
| Höjd | 15 mm |
| Kombinerad med | HPE Basic Carrier |
| Prestanda |
| Antal skrivningar per dag (DWPD) | 1 |
| Drivenhetsklass | Read Intensive, High Performance |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x U.3 PCIe 4.0 (NVMe) |
| Kompatibelt fack | 2.5" SFF |
|