Dolt pris
Information
Beställningsvara
Beställningsvara
Panorama AntennasTillverkarePanorama AntennasArtnr
LGAM-7-27-24-58
EAN
Allmänt
Typ av produktAntenn
Avsedd förNavigering, cellulär, Wi-Fi
Antennplacering/-monteringPanelmonterbar
Bredd4.4 cm
Höjd5 cm
Längd / Max längd15 cm
Antenn
KompatibilitetGPS, 2G, 3G, 4G, Wi-Fi, GNSS, 5G
Frekvensintervall1.71 - 2.17 GHz, 2.4 GHz, 5 GHz, 698 - 960 MHz, 2.5 - 3.8 GHz, 1.562 - 1.612 GHz