Hem : Produkter : Nätverk : Antenner : Panorama Antennas
Panorama MAKO 5G - Antenn - Dome - cellulär, navigering - 9 dBi - rundstrålande - panelmonterbar
Information
Beställningsvara
TillverkarePanorama Antennas
Artnr
LGMM4B-6-60
EAN
5055416033949
| Allmänt |
| Typ av produkt | Antenn |
| Formfaktor | Dome |
| Avsedd för | Cellulär, navigering |
| Antennplacering/-montering | Panelmonterbar |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 18 cm |
| Höjd | 8 cm |
| Färg | Svart |
| Antenn |
| Kompatibilitet | LTE, GPS, GNSS |
| Frekvensintervall | 1562 - 1612 MHz, 617 - 960 MHz, 1710 - 6000 MHz |
| Förstärkning | 9 dBi |
| Riktning | Rundstrålande |
| Egenskaper | 4x4 MiMo, oberoende av jordplan, IP69K |
|