Panorama WMM8G-7-38 - Antenn - cellulär - 6 dBi (för 698 - 960 MHz), 9 dBi (för 1,71 - 3,8 GHz), 9 dBi (för 1,71 - 2,17 GHz), 9 dBi (för 2,396 - 2,7 GHz), 9 dBi (för 3,4 - 3,8 GHz) - riktnings- - kan monteras på vägg, mast, bordsmonterbar
Panorama WMM8G-7-38 - Antenn - cellulär - 6 dBi (för 698 - 960 MHz), 9 dBi (för 1,71 - 3,8 GHz), 9 dBi (för 1,71 - 2,17 GHz), 9 dBi (för 2,396 - 2,7 GHz), 9 dBi (för 3,4 - 3,8 GHz) - riktnings- - kan monteras på vägg, mast, bordsmonterbar WMM8G-7-38-5SP
Dolt pris
Information
Beställningsvara
Beställningsvara
Panorama AntennasTillverkarePanorama AntennasArtnr
WMM8G-7-38-5SP
EAN
Allmänt
Typ av produktAntenn
Avsedd förCellulär
Antennplacering/-monteringKan monteras på vägg, mast, bordsmonterbar
Bredd18 cm
Djup9.4 cm
Höjd23 cm
Vikt955 g
FärgKritvit, RAL 9010
ProduktmaterialUV-tålig
Antenn
Kompatibilitet2G, 3G, 4G, 5G
Frekvensintervall698 - 960 MHz, 1.71 - 2.7 GHz, 3.4 - 3.8 GHz
Impedans50 ohm
Förstärkning6 dBi (för 698 - 960 MHz), 9 dBi (för 1,71 - 3,8 GHz), 9 dBi (för 1,71 - 2,17 GHz), 9 dBi (för 2,396 - 2,7 GHz), 9 dBi (för 3,4 - 3,8 GHz)