Hem : Produkter : Nätverk : Repeaters & transceivers : Optoma
Optoma WHD221 - Trådlös ljud-/videoförlängare - 802.11b/g/n, HDMI - upp till 20 m
Information
Finns i lager
TillverkareOptoma
Artnr
W3P00000021
EAN
5055387668904
| Allmänt |
| Typ av enhet | Trådlös ljud-/videoförlängare |
| Formfaktor | Extern |
| Färg | Vit |
| Nätverksfunktioner |
| Anslutningsteknik | Trådlös |
| Datalänkprotokoll | 802.11b/g/n, HDMI |
| Frekvensband | 5 GHz |
| Max upplösning | 1080p |
| Max överföringsavstånd | 20 m |
| Funktioner | 50 - 60 ms videofördröjning, fristående användning |
| Expansion/Anslutning |
| Gränssnitt | 1 x USB-C (sändaringång) 1 x HDMI (mottagarutgång) |
| Mått och vikt |
| Vikt | 60 g |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets vikt | 80 g |
|