Hem : Produkter : Nätverk : Repeaters & transceivers : StarTech
StarTech.com 4K HDMI-förlängare med kompakt sändare - HDBaseT - UHD 4K - Förlängd räckvidd för audio/video - sändare - över CAT 5 - 19-stifts HDMI typ A / RJ-45 - upp till 70 m - för P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
ST121HDBTDK
EAN
0065030864916
| Allmänt |
| Typ av enhet | Förlängd räckvidd för audio/video (sändare) |
| Formfaktor | Kan monteras i rack |
| Nätverksfunktioner |
| Anslutningsteknik | Kabelansluten |
| Max upplösning | 4096 x 2160 |
| Max överföringsavstånd | 70 m |
| Funktioner | 4 K upplösningssupport, 7.1-kanaligt ljudstöd |
| Expansion/Anslutning |
| Gränssnitt | 1 x HDMI (inmatning) - 19-stifts HDMI typ A hona 1 x (utmatning) - RJ-45 1 x (inmatning) - RJ-45 hona 1 x HDMI (utmatning) - 19-stifts HDMI typ A |
| Diverse |
| Inkluderade tillbehör | IR-sändare, sats med tassar |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Standarder som följs | FCC, RoHS |
| Strömtillförsel |
| Nätdel | Extern strömadapter |
| Nätspänning | AC 120/230 V |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 0 - 80% (icke-kondenserande) |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA |
|