Hem : Produkter : Nätverk : Repeaters & transceivers : StarTech
StarTech.com USB dubbel-VGA via Cat5 KVM-enhetsförlängare - 200 m - Förlängare för tangentbord/video/mus - över CAT 5 - upp till 200 m - för P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
SV565DUTPU
EAN
0065030848237
| Allmänt |
| Typ av enhet | Förlängare för tangentbord/video/mus |
| Formfaktor | Extern |
| Färg | Svart |
| Nätverksfunktioner |
| Anslutningsteknik | Kabelansluten |
| Max upplösning | 1920 x 1200 |
| Max överföringsavstånd | 200 m |
| Expansion/Anslutning |
| Gränssnitt | 2 x USB - Type A 2 x VGA - HD-15 |
| Diverse |
| Medföljande kablar | 2 x tangentbords/mus/video/USB-kabel - 1.8 m |
| Strömtillförsel |
| Nätdel | Extern strömadapter |
| Nätspänning | AC 120/230 V |
| Mått och vikt |
| Bredd | 8 cm |
| Djup | 15.5 cm |
| Höjd | 4 cm |
| Vikt | 0.54 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 0 - 80% |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA |
|