Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
DataTel DWR Series - Skåp - väggmontering - svart - 35U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
DWR-35-22PD
EAN
0656747005626
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 35U |
| Bredd | 59.5 cm |
| Djup | 55.9 cm |
| Höjd | 173.5 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Stativstorlek | 19" |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Rackmonteringssats | Inkluderat |
| Viktgräns | 136.1 kg |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 1 år |
|