Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
DataTel ERK Series - Rack - svart - 35U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
ERK-3525
EAN
0656747006425
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 35U |
| Bredd | 55.9 cm |
| Djup | 63.5 cm |
| Höjd | 166 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Stativstorlek | 19" |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Rackmonteringssats | Inkluderat |
| Viktgräns | 340.2 kg |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
|