Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
DataTel ERK Series - Rack - svart - 40U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
ERK-4020
EAN
0656747006524
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 40U |
| Bredd | 55.9 cm |
| Djup | 50.8 cm |
| Höjd | 188 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Stativstorlek | 19" |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Rackmonteringssats | Inkluderat |
| Viktgräns | 340.2 kg |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - livstid |
|