Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
DataTel HPM Series - Monteringsram för stativ - väggmontering - svart - 6U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
HPM-6
EAN
0656747008412
| Allmänt |
| Produkttyp | Monteringsram för stativ |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 6U |
| Bredd | 49.8 cm |
| Djup | 15.2 cm |
| Höjd | 26.7 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Stativstorlek | 19" |
| Rackmonteringssats | Inkluderat |
| Viktgräns | 13.6 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - livstid |
|