Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
DataTel PPM Series - Skåp - väggmontering - svart - 8U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
PPM-8-18
EAN
0656747013355
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 8U |
| Bredd | 50.1 cm |
| Djup | 45.7 cm |
| Höjd | 41.3 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Stativstorlek | 19" |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Rackmonteringssats | Inkluderat |
| Viktgräns | 27.2 kg |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - livstid |
|