Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atalantic - Hylla för rack - svart - 1U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SSL
EAN
0656747021978
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Djup | 38.4 cm |
| Höjd | 4.4 cm |
| Maxlast | 15.9 kg |
| Justerbart djup | 38.4 - 60.7 cm |
| Vikt | 16 kg |
| Färg | Svart |
| Finish | Laminat |
| Diverse |
| Egenskaper | Glidning, 4 installationspunkter |
| Standarder som följs | UL |
|