Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic 16RU 10-32 Rack Rails for RK, MBRK, OBRK, & BRK Racks - Rackskena - svart - 16U - 10" - 32" (paket om 2)
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
RK-RR16
EAN
0656747076817
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 2 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Rackskena |
| Stativstorlek | 10" - 32" |
| Höjd (U-format) | 16U |
| Bredd | 1.73 cm |
| Djup | 50.8 cm |
| Höjd | 71.12 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 1.91 kg |
| Färg | Svart |
|