Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic 1RU Mounting Rackshelf - Pack of 12 - Hylla för rack - svart pulverlack - 1U - 19" (paket om 12)
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
UTR1-RP12
EAN
0656747034008
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 12 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 hak- och ögleremmar |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 25.4 cm |
| Höjd | 4.4 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 11.3 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Ventilerad |
| Standarder som följs | RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|