Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic 1RU UMS Rackshelf - 11.5 in Depth with Partial Blank Panels - Hylla för rack - 11.5 inches deep with 4 partial blank panels - svart - 1U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
UMS1-11.5K
EAN
0656747204326
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack - 11.5 inches deep with 4 partial blank panels |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 16 x #4 3/16 length flat head screws, 4 x #6 3/16 length flat head screws |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.26 cm |
| Djup | 29.21 cm |
| Höjd | 4.44 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 11.34 kg |
| Egenskaper | 2 mounting points, counter-sunk holes |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|