Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic 1RU Utility Rack Mounted Shelf - 10.75in Depth - Hylla för rack - 1U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
U1
EAN
0656747022678
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 44.6 cm |
| Djup | 27.9 cm |
| Höjd | 4.5 cm |
| Diverse |
| Viktgräns | 15.9 kg |
| Standarder som följs | cUL |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|