Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic 1RU Vented Utility Rackshelf - 10.8in Depth - Hylla för rack - svart - 1U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
U1V
EAN
0656747186684
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | 16 gauge stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 26.4 cm |
| Höjd | 4.45 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 15.9 kg |
| Egenskaper | Ventilerad, GREENGUARD Indoor Air Quality (IAQ) Certification |
|