Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic 37RU Plexi Glass Front Door for WR Racks - Rackdörr - fram - svart - 37U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
WRPFD-37
EAN
0656747098550
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackdörr |
| Plats | Fram |
| Produktmaterial | Plexiglas, stål |
| Höjd (U-format) | 37U |
| Bredd | 55.1 cm |
| Djup | 7.2 cm |
| Höjd | 178 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Standarder som följs | GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|