Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic AXS AX-SXR-40 - Rack - svart pulverlack - 40U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
AX-SXR-40
EAN
0656747056291
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 40U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 50.8 cm |
| Höjd | 190 cm |
| Innermått | 50.8 cm x 178 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 295 kg |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, GREENGUARD, LEED, GREENGUARD Indoor Air Quality |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|