Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BGR-4527 - Rack skåp - svart pulverlack - 45U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BGR-4527
EAN
0656747140099
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Förpackningens innehåll | 4 rackskenor, etiketter |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 45U |
| Bredd | 58.4 cm |
| Djup | 68.6 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 5443 kg |
| Egenskaper | Spärr, ventilerad bakdörr |
| Standarder som följs | UL, ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD, NFPA 5000 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|