Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BGR Series 45RU Open-Frame Rack - 38 Inch Depth - Rack - 45U - 35"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BGR-4538
EAN
0656747140075
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Förpackningens innehåll | LeverLock-kabelhantering |
| Stativstorlek | 35" |
| Höjd (U-format) | 45U |
| Djup | 96.5 cm |
| Höjd | 211 cm |
| Diverse |
| Viktgräns | 5443 kg |
| Standarder som följs | UL |
|