Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BGR Series BGR-1927 - Rack skåp - svart - 19U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BGR-1927
EAN
0656747142352
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 19U |
| Bredd | 58.4 cm |
| Djup | 68.6 cm |
| Höjd | 94.9 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 5443 kg |
| Egenskaper | Ventilerad bakdörr, svetsad, horisontell orientering, hävstångs-låssystem |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|