Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BGR Series BGR-2527 - Rack skåp - hållbar svart strukturerad puderbeläggning - 25U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BGR-2527
EAN
0656747140167
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | LeverLock-kabelhantering |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 25U |
| Bredd | 58.4 cm |
| Djup | 68.6 cm |
| Höjd | 121.6 cm |
| Färg | Hållbar svart strukturerad puderbeläggning |
| Diverse |
| Viktgräns | 5443 kg |
| Egenskaper | Låsbar bakre dörr, ventilerad bakdörr |
| Standarder som följs | UL, ISO 9001, ISO 14001, RoHS, cULus, GREENGUARD, NFPA 5000 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|