Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BGR Series BGR-2532 - Rack - svart - 25U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BGR-2532
EAN
0656747140150
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 25U |
| Bredd | 58.4 cm |
| Djup | 81.3 cm |
| Höjd | 122 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 1361 kg |
| Egenskaper | Hävstångs-låssystem |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|