Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BGR Series BGR-3832 - Rack - svart pulverlack - 38U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BGR-3832
EAN
0656747140136
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 38U |
| Bredd | 58.4 cm |
| Djup | 81.3 cm |
| Höjd | 179 cm |
| Innermått | 74.7 cm x 169 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 1361 kg |
| Egenskaper | Ventilerad bakdörr, integrerad kabelhantering, svetsad, seismic raiting |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, cULus, GREENGUARD, Directive 2002/95/CE, ASCE 7-10, UL 1678 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|