Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BGR Series BGR-4127 - Rack - svart pulverlack - 41U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BGR-4127
EAN
0656747140129
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 4 rackskenor |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 41U |
| Bredd | 58.4 cm |
| Djup | 68.6 cm |
| Höjd | 193 cm |
| Innermått | 62 cm x 183 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 1361 kg |
| Egenskaper | Låsbar bakre dörr, ventilerad bakdörr |
| Standarder som följs | UL, ISO 9001, ISO 14001, RoHS, cULus, GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|