Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BGR Series BGR-RDC41 - Rackdörr - bak - svart - 41U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BGR-RDC41
EAN
0656747147531
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackdörr |
| Plats | Bak |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 41U |
| Bredd | 51.6 cm |
| Djup | 3.45 cm |
| Höjd | 185 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Borstrem, kabelingång, fläktutskärning |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|