Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BGR Series BSPN-38-27 - Rackpanel - sidan - svart - 38U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BSPN-38-27
EAN
0656747143137
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackpanel |
| Plats | Sidan |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 38U |
| Bredd | 68 cm |
| Djup | 2.79 cm |
| Höjd | 178.8 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås |
|