Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BGR Series - Rackpanel för kabelhantering - svart
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BGR-CC-27LT
EAN
0656747141430
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackpanel för kabelhantering |
| Produktmaterial | Stål |
| Bredd | 11.2 cm |
| Djup | 61 cm |
| Höjd | 4.8 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Vertikal orientering |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|