Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BGR Series - Rackpanel - sidan - hållbart svart testurerad pudermålningsfinish - 25U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BSPN-25-27
EAN
0656747143151
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackpanel |
| Plats | Sidan |
| Höjd (U-format) | 25U |
| Bredd | 68.6 cm |
| Djup | 1.7 cm |
| Höjd | 121.6 cm |
| Färg | Hållbart svart testurerad pudermålningsfinish |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås |
| Standarder som följs | UL, ISO 9001, ISO 14001, RoHS, cULus, GREENGUARD, NFPA 5000 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|