Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BL2 - Täckpanel - svart - 2U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BL2
EAN
0656747002588
| Allmänt |
| Produkttyp | Täckpanel |
| Produktmaterial | Aluminium |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Höjd | 8.9 cm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|