Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BRK Series 20RU Rack - Black Laminate Rack - 22in Depth - Rack - svart, trämönster - 20U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BRK20-22
EAN
0656747099496
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Höjd (U-format) | 20U |
| Bredd | 52.6 cm |
| Djup | 55.9 cm |
| Höjd | 93 cm |
| Färg | Svart, trämönster |
| Diverse |
| Viktgräns | 90.7 kg |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 7 år |
|