Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BRK Series BRK10 - Rack - svart - 10U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BRK10
EAN
0656747076725
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | MDF, träimitatlaminat |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 10U |
| Bredd | 51.8 cm |
| Djup | 45.5 cm |
| Höjd | 48.2 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Melamin |
| Diverse |
| Viktgräns | 90.7 kg |
| Montering erfordras | Ja |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD, Directive 2002/95/EC |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 7 år |
|