Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BRK Series BRK20-28 - Rack - svart - 20U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BRK20-28
EAN
0656747099533
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | MDF, träimitatlaminat |
| Höjd (U-format) | 20U |
| Bredd | 52.6 cm |
| Djup | 71.1 cm |
| Höjd | 91.4 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Melamin |
| Diverse |
| Viktgräns | 113.4 kg |
| Montering erfordras | Ja |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 7 år |
|