Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BRK Series BRK28-28 - Rack - svart - 28U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BRK28-28
EAN
0656747099540
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | MDF, träimitatlaminat |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 28U |
| Bredd | 52.6 cm |
| Djup | 71.1 cm |
| Höjd | 128 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 7 år |
|