Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BRK Series - Rack skåp - i delar - svart träådring - 16U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BRK16
EAN
0656747002717
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack - i delar |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Laminat, trä |
| Förpackningens innehåll | 10-32 gängad främre rackskena |
| Höjd (U-format) | 16U |
| Bredd | 51.82 cm |
| Djup | 45.49 cm |
| Höjd | 74.88 cm |
| Maxlast | 90.72 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 17.69 kg |
| Färg | Svart träådring |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Montering erfordras | Ja |
| Standarder som följs | GREENGUARD, LEED |
|