Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BRK12 - Rack - svart - 12U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BRK12
EAN
0656747002687
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | MDF |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Djup | 45.7 cm |
| Höjd | 57.2 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 68 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
|