Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic BRK8 - Rack - svart - 8U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BRK8
EAN
0656747002779
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | MDF |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 8U |
| Bredd | 51.8 cm |
| Djup | 45.7 cm |
| Höjd | 39.4 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90.7 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 7 år |
|