Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic - Bricka för rackkabelhållare - högst upp - svart
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BGR-CC-32LT
EAN
0656747141423
| Allmänt |
| Produkttyp | Bricka för rackkabelhållare |
| Plats | Högst upp |
| Produktmaterial | Stål |
| Bredd | 11.2 cm |
| Djup | 73.7 cm |
| Höjd | 4.83 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|