Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic C5 Credenza Frame Series C5-FF22-2 - Rack öppen ram - 22" deep - 2 stolpar - 28U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
C5-FF22-2
EAN
0656747356933
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack - 22" deep |
| Racktyp | Öppen ram |
| Antal rackstolpar | 2 stolpar |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 28U |
| Bredd | 110.2 cm |
| Djup | 55.9 cm |
| Höjd | 79.5 cm |
| Kylfläns och fläkt |
| Luftflöde | 150 cfm |
| Diverse |
| Standarder som följs | GREENGUARD Gold, ISO 9001, ISO 14001, UL 2818, cULus |
| TAA-kompatibel | Ja |
|