Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic C5 Credenza Frame Series - Rack öppen ram - 22" deep - 3-post - 42U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
C5-FF22-3
EAN
0656747356940
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack - 22" deep |
| Racktyp | Öppen ram |
| Antal rackstolpar | 3-post |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 42U |
| Bredd | 167 cm |
| Djup | 55.9 cm |
| Höjd | 79.5 cm |
| Kylfläns och fläkt |
| Luftflöde | 150 cfm |
| Diverse |
| Standarder som följs | GREENGUARD Gold, ISO 9001, ISO 14001, cULus, UL |
| TAA-kompatibel | Ja |
|