Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic C5 Series Credenza Rack C5-FF31-1 - Rack öppen ram - 4 stolpar - 14U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
C5-FF31-1
EAN
0656747238611
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Antal rackstolpar | 4 stolpar |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 14U |
| Bredd | 53.5 cm |
| Djup | 71.1 cm |
| Höjd | 79.5 cm |
| Diverse |
| Egenskaper | Horisontell orientering, 31" deep |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|