Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR-14-16 - Monteringsram för stativ - svart pulverlack - 14U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-14-16
EAN
0656747112720
| Allmänt |
| Produkttyp | Monteringsram för stativ |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 lister för rackkabelhantering (horisontella) |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 14U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 40.6 cm |
| Höjd | 64.6 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Standarder som följs | RoHS, cULus |
|