Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR CFR-10-23 - Rack öppen ram - 4 stolpar - svart - 10U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-10-23
EAN
0656747268366
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Antal rackstolpar | 4 stolpar |
| Produktmaterial | Stål, 11 gauge stål, 20 gauge stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 10U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 58.4 cm |
| Höjd | 46.8 cm |
| Innermått | 58.4 cm x 44.5 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Lågprofil, 10-32-gänga |
| Standarder som följs | UL, ISO 9001, ISO 14001, LEED, RoHS 2002/95/IEC, GREENGUARD Indoor Air Quality |
|