Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR CFR-11-16 - Monteringsram för stativ - svart - 11U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-11-16
EAN
0656747112669
| Allmänt |
| Produkttyp | Monteringsram för stativ |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 lister för rackkabelhantering (horisontella) |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 11U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 40.6 cm |
| Höjd | 51.3 cm |
| Innermått | 40.6 cm x 48.9 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Lågprofil |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, cULus, GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|