Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR CFR-12-20 - Monteringsram för stativ - svart - 12U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-12-20
EAN
0656747206115
| Allmänt |
| Produkttyp | Monteringsram för stativ |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 lister för rackkabelhantering (horisontella) |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 50.8 cm |
| Höjd | 55.7 cm |
| Innermått | 50.8 cm x 53.3 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Svetsad, lågprofil |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|