Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR CFR-12-23 - Monteringsram för stativ - svart pulverlack - 12U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-12-23
EAN
0656747268397
| Allmänt |
| Produkttyp | Monteringsram för stativ |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 lister för rackkabelhantering (horisontella) |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 58.4 cm |
| Höjd | 55.7 cm |
| Innermått | 58.4 cm x 53.3 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Lågprofil |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|