Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR CFR-13-18 - Rack - svart - 13U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-13-18
EAN
0656747112713
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål, 16 gauge stål, 11 gauge stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 13U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 45.7 cm |
| Höjd | 60.2 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Svetsad, lågprofil |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|