Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR CFR-15-16 - Rack öppen ram - svart pulverlack - 15U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-15-16
EAN
0656747268434
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Produktmaterial | Stål, 11 gauge stål, 20 gauge stål |
| Förpackningens innehåll | 2 lister för rackkabelhantering (horisontella) |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 15U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 40.6 cm |
| Höjd | 69 cm |
| Innermått | 40.6 cm x 66.7 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Lågprofil |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, cULus, GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|